طراحی را به چاپ جناب بسپارید

مرکز چاپ جناب یکی از مراکز معتبر در زمینه چاپ می باشد. چاپ محصولات توسط چاپ جناب با کیفیت بسیار بالا انجام می شود. خدمات طراحی چاپ جناب بسیار گسترده می باشد. با یک طرح ویژه، تک و خوب خود را در ذهن مشتری حک  کنید. یک طرح حرفه ای و خوب می تواند شما را برای همیشه در ذهن مشتری ها ماندگار کند. برای ماندگار شدن در ذهن مشتری می توان از چاپ جناب کمک گرفت. چاپ با کیفیت را می توانید با چاپ چناب تجربه کنید. ارائه بهترین طرح های جدید و حرفه ای توسط طراحان متخصص و مجرب توسط مرکز چاپ جناب انجام می شود.

درخواست طراحی

creative-thinking-icon

خلاقانه

mental-arithmetic-icon

به صرفه

computer-literacy-icon

هوشمندانه

مشاهده تعرفه چاپ جناب

آیا با خدمات طراحی چاپ جناب آشنا هستید؟

همان طور که گفته شد، خدمات طراحی چاپ جناب بسیار گسترده می باشد. در حقیقت چاپ جناب طراحی را به خوبی انجام می دهد. از خدمات طراحی چاپ جناب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای انجام و شروع طراحی در صورتی که مشتری طرح و یا نمونه ای در دست داشته باشد و قصد داشته باشد تا طراحی متناسب با آن انجام شود، چاپ جناب قادر به انجام آن می باشد.
 • همچنین از دیگر خدمات طراحی چاپ جناب می توان به انجام طراحی با توجه به صورت مطالب، عکس و فایل ارائه شده توسط مشتری اشاره کرد.
 • بعد از انجام طراحی، طرح و یا چاپ در قالب فایل برای مشتری ارسال می شود، سپس بعد از تایید مشتری طراحی اجرا می شود.
 • از دیگر خدمات طراحی چاپ ویرایش طرح متناسب با ایده مشتری می باشد. در حقیقت مجموعه جناب تا زمانی که مشتری از طرح رضایت نداشته باشد موظف می باشد تا طرح را تا زمان تایید مشتری ویرایش کند.
 • بعد از تاییدیه نهایی مشتری، امکان تغییر در صورتی فراهم می باشد که کار در مرحله چاپ نباشد . یعنی تا زمانی که کار شما به مرحله خروجی چاپ ارسال نشده باشد باز هم امکان تغییر طراحی و یا چاپ وجود خواهد داشت.
 • تا زمانی که مشتری از طرح نهایی رضایت نداشته باشد، مجموعه جناب موظف به ویرایش طرح می باشد. در حقیقت طرح ویرایش خواهد شد تا زمانی که از طرف مشتری مورد تایید قرار گیرد.
 • کلیه فایل ها بعد از اتمام فرآیند طراحی و چاپ به صورت فایل در اختیار مشتری قرار می گیرند.
 • اگر قصد چاپ مجدد فایل هایی که در مجموعه چاپ جناب طراحی شده اند را داشته باشید و یا قصد تغییر طرح ها را داشته باشید. مجموعه جناب طراحی و تغییرات را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد. در حقیقت فایل های انجام شده در چاپ جناب، برای چاپ مجدد اگر نیاز به تغییرات داشته باشد، هزینه تغییرات و طراحی به صورت رایگان می باشد.
 • در صورت لغو سفارش از سوی شما مشتری عزیز هزینه طراحی دریافت می شود.
 • ایده طراحی کامل در اختیار مشتری قرار می گیرد و در صورت لزوم با مشاوره طراح چاپ جناب انجام می شود
 • از دیگر خدمات طراح چاپ جناب، طراحی محصولات و چاپ به صورت آنلاین می باشد. در حقیقت طراحی محصولات چاپ آنلاین نیز انجام می شود.

ناگفته نماند که زمان طراحی با توجه به حجم سفارش بین یک تا شش روز کاری می باشد.

ثبت سفارش

طراحی فرآیند شروع چاپ است . برای شروع این فرآیند کمک گرفتن از چاپ جناب و استفاده از خدمات طراحی چاپ یکی از بهترین گزینه ها می باشد. برای ثبت سفارش محصولات، طراحی و چاپ به صورت آنلاین، می توان گزینه سفارش آنلاین را انتخاب کرد. برای انجام طراحی و گرفتن مشاوره می توان از طریق واتساپ با شماره تماس ارائه شده ارتباط برقرار کرد. در حقیقت مشتریان می توانند با تکمیل فرم ارائه شده در بالای صفحه از مشاوره و سایر خدمات طراحی چاپ مطلع شوند. لازم به ذکر است که ارسال پیام از طریق واتساپ امکان این را ایجاد می کند تا پشتیبان ها جهت هماهنگی های لازم با شما تماس بگیرند.

avatar-testimonial-courses

کارشناسان متخصص چاپ جناب به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی تمامی سوالات به شما هستند.چاپ جناب با دارا بودن از کادری مجرب همواره در تلاش است تا بهترین خدمات چاپ آنلاین را به مشتریان خود عرضه کند.چنانچه اگر سؤالی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

آمی آدام 
پشتیبان چاپ جناب

مورد اعتماد بیش از ۲۰۰۰ کسب و کار بزرگ

5-stars-white

میزان رضایتمندی ۴.۳ از ۵ از ۲۰۰۰ مشتری ماهیانه