تماس با ما

کارشناسان متخصص چاپ جناب به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی تمامی سوالات به شما هستند.چاپ جناب با دارا بودن از کادری مجرب همواره در تلاش است تا بهترین خدمات چاپ آنلاین را به مشتریان خود عرضه کند.چنانچه اگر سؤالی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

۰۹۳۵۵۸۴۴۰۷۹
چاپ جناب مرکز آنلاین چاپ
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

اگر قصد دارید هدایای تبلیغاتی در رابطه با کسب و کار خود سفارش دهید بهتر است از مرکز چاپ جناب کمک بگیرید. با یک طرح ویژه، تک و خوب خود را در ذهن مشتری حک  کنید. یک طرح حرفه ای و خوب می تواند شما را برای همیشه در ذهن مشتری ها ماندگار کند. برای ماندگار شدن در ذهن مشتری می توان از چاپ جناب کمک گرفت. برای سفارش محصولات و ایجاد طرح امکان تماس با چاپ جناب وجود دارد. مجموعه چاپ جناب با بیش از 12 سال سابقه کار درخشان، در صنعت خدمات طراحی چاپ و تبلیغات فعالیت می کند. مجموعه جناب در سال 1388 فعالیت خود را در زمینه چاپ آغاز کرده است. مجموعه نامبرده با کمک اعضای حرفه ای چاپ اما به صورت کاملا سنتی شروع به فعالیت کرد.

ثبت سفارش و مشاوره از طریق تماس با چاپ جناب

علاوه بر مراجعه حضوری و یا مراجعه غیر حضوری برای ثبت سفارش ها، می توان از طریق تماس با چاپ جناب سفارشات خود را به مسئولین مربوطه اعلام کرد. همچنین از طریق تماس با چاپ جناب به راحتی می توان از مسئولین مشاوره گرفت و سپس متناسب با آن ها برای ثبت سفارش ها اقدام کرد. لازم به ذکر است که با ثبت سفارش ها به صورت آنلاین، می توان از با شماره های قرار گرفته در سایت از طریق واتساپ ارتباط برقرار کرد. مسئولین پیگیر سفارشات شما می باشند. در صورت بروز مشکل به راحتی می توان از طریق تماس با چاپ جناب مشکل را متذکر شد و برای رفع آن، پیگیری نمود. برای بازده بهتر کسب و کار می توان از روش های متنوع و مختلفی جهت تبلیغ آن استفاده کرد، از طریق تماس می توان از مسئولین مربوطه، به صورت رایگان مشاوره گرفت. لازم به ذکر است که علاوه بر تماس می توان از شبکه های اجتماعی با چاپ جناب در ارتباط بود و سفارشات خود را به راحتی ثبت کرد. ناگفته نماند که مشتریان عزیر نه تنها برای ثبت سفارش بلکه برای پیگیری سفارش ها، اعلام نظر ها و انتقاد های خود، استعلام قیمت چاپ، روابط عمومی، ارتباط با امور فنی سایت و … ارتباط برقرار کرد. هر کدام از قسمت های نامبرده دارای شماره های مجزا می باشند تا شما مشتریان عزیز برای برقراری ارتباط بتونید راحت تر اقدام کنید.

محصولات چاپ جناب

چاپ جناب محصولات بسیار متنوع و گسترده ای دارد که می توان به انواع کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، تقویم، ساک های دستی، نایلون، خودکار، جاسوئیچی و … اشاره کرد.

  • یکی از محصولاتی که می توان از طریق تماس با چاپ جناب سفارش دارد، سایر هدایای تبلیغاتی مانند تقویم، خودکار، جاسوئیچی، پوشه های دکمه دار و … می باشد. به عنوان مثال اگر قصد سفارش پوشه های دکمه دار را دارید، به راحتی می توان از طریق برقراری ارتباط، نوع پوشه مصرفی، رنگ آن، نوع آن، طرح، متن و … را به مسئولین اطلاع داد.
  • بروشورها و کاتالوگ ها از دیگر محصولات چاپ جناب می باشند. این محصولات جهت معرفی اجناس و محصولات مختلف مانند دارو ها، محصولات آرایشی، لوازم برقی و … می باشد. از طریق تماس می توان تمام محتویات لازم جهت چاپ و طراحی را اطلاع رسانی کرد.همچنین در بروشور ها علاوه بر معرفی محصولات به نحوه استفاده از آن ها نیز پرداخته شده است.
  • انواع تراکت ها و کارت ویزیت از دیگر محصولات تولید شده توسط چاپ جناب می باشد که چاپ آنها روی هر نوع جسمی امکان پذیر می باشد. به عنوان مثال می توان محتویات مد نظر به عنوان تراکت را روی کاغذ های معمولی، کاغذ های گلاسه، مقوا های ضخیم و یا سخت و … چاپ کرد. از طریق راه های ارتباطی نامبرده می توان با بخش مورد نظر ارتباط برقرار کرد و نوع تراکت را سفارش داد. قابلیت چاپ کارت ویزیت روی مقوا های سخت، چوب های ظریف و مخصوص، طلق های مات و یا طلق های شفاف، مقوا های ظریف و … وجود خواهد داشت که انتخاب نوع آن به مشتری بستگی خواهد داشت.

راه های ارتباط با چاپ جناب

همان طور که گفته شد یکی از موثر ترین و بهترین راه ها جهت ثبت سفارش ها، تماس با مسئولین می باشد. اما علاوه بر تماس می توان به صورت آنلاین سفارش های خود را ثبت کرد و یا از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط لازم را برقرار کرد. برقراری تماس یکی از راه های سریع و مطمئن در جهت ثبت سفارش ها می باشد.

avatar-testimonial-courses

کارشناسان متخصص چاپ جناب به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی تمامی سوالات به شما هستند.چاپ جناب با دارا بودن از کادری مجرب همواره در تلاش است تا بهترین خدمات چاپ آنلاین را به مشتریان خود عرضه کند.چنانچه اگر سؤالی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

آمی آدام 
پشتیبان چاپ جناب

مورد اعتماد بیش از ۲۰۰۰ کسب و کار بزرگ

5-stars-white

میزان رضایتمندی ۴.۳ از ۵ از ۲۰۰۰ مشتری ماهیانه